Miniony sezon upłynął motocyklistom pod znakiem dłuższych i krótszych podróży. Fani motocyklów są zgodni – jazda tymi pojazdami generuje niezapomniane uczucia.

W tym roku program zakończenia sezonu motocyklowego na Roztoczu obok spotkania na zamojskiej Starówce, mszy św. w Sanktuarium Maryjnym w Krasnobrodzie przewidział też odwiedzenie Muzeum Zamojskiego Inspektoratu Armii Krajowej w Bondyrzu, które jest  siedzibą naszego Stowarzyszenia.

Mieliśmy przyjemność gościć ponad 400 motocyklistów, którzy zwiedzili Muzeum zapoznając się z jego bogatymi zbiorami. W spotkaniu z motocyklistami uczestniczył Prezes naszego Stowarzyszenia, Poseł Sławomir Zawiślak.

Wspierając inicjatywę motocyklowego zwiedzania naszego, pięknego Roztocza mogliśmy, promując nasz region i Roztocze pokazać, patriotycznemu środowisku motocyklistów, bogate zbiory Muzeum, które udostępniane od 1972 roku przedstawiają historię Zamojszczyzny.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie do współpracy i zgłaszamy chęć jej kontynuacji.

https://www.dziennikwschodni.pl/zamosc/zamosc-to-juz-jest-koniec-motocyklisci-zamkneli-sezon,n,1000315275.html

https://lublin.tvp.pl/63938291/motocyklisci-zakonczyli-sezon-na-roztoczu