Podczas ostatniej wizyty na Zamojszczyźnie Premier Mateusz Morawiecki odwiedził m.in. znajdujący się w Zawadzie rodzinny Warsztat samochodowy MOMOT prowadzony przez członka SRL Zamojszczyzna naszego Kolegę Mirosława Momota.

W czasie spotkania Panu Premierowi została zaprezentowana najnowsza technologia, która na co dzień wykorzystywana jest w pracy warsztatu. Wizyta była także okazją do rozmowy z pracownikami warsztatu. Na koniec spotkania Pan Premier m.in. zapewnił o rządowym wsparciu dla firmy.

Życzymy właścicielowi, aktywnemu także w działalności społecznej (jako członek Stowarzyszenie Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna, działacz sportowy), oraz jego bliskim dalszego rozwoju firmy, wielu sukcesów.

Przypomnijmy Mirosław Momot  – przedsiębiorca, właściciel Warsztatu Samochodowego MOMOT został Laureatem VI edycji konkursu „Lider Innowacji”. Działalność przedsiębiorstwa, wykorzystywanie innowacyjnych pomysłów zostały wyróżnione i docenione. Wierzymy, że kolejne kreatywne pomysły, wprowadzane innowacyjne działania w Warsztacie będą w przyszłości nagradzane, a firma będzie się dalej rozwijać i jeszcze prężniej działać.

https://zamojszczyzna.org/aktualnosci/sukces-naszego-kolegi-przedsiebiorca-wlasciciel-warsztatu-samochodowego-momot-miroslaw-momot-zostal-laureatemvi-edycji-konkursu-lider-innowacji/

Przypomnijmy także, że w 2021 roku dzięki inicjatywie Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna, współpracy z Branżową Szkołą I Stopnia w Szczebrzeszynie, Cechem Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Zamościu, Warsztatem Samochodowym MOMOT w Zawadzie odbyła się, z udziałem Ministra Edukacji i Nauki Przemysława Czarnka, uroczysta inauguracja kształcenia praktycznego klasy patronackiej Branżowej Szkoły I Stopnia w Szczebrzeszynie o profilu motoryzacyjnym oraz otwarcie nowo wybudowanej placówki Warsztatu Samochodowego MOMOT w Zawadzie.