W styczniu br. odbyło się spotkanie opłatkowe członków i sympatyków Stowarzyszenia Rozwoju Lokalnego Zamojszczyzna. Wspólne kolędowanie, dzielenie się opłatkiem,  składanie wzajemnych  życzeń w gronie  osób związanych z działalnością Stowarzyszenia, było ważnym elementem integracji środowiska.

Spotkanie zorganizowane z inicjatywy Prezesa Zarządu Posła S. Zawiślaka przebiegało w miłej, serdecznej i jeszcze poświątecznej atmosferze. W bożonarodzeniowy nastrój zaproszonych gości wprowadził koncert pastorałek w wykonaniu dzieci-solistów ze Szkoły Muzycznej YAMAHA w Zamościu. Po powitaniu zebranych przez Prezesa S. Zawiślaka ksiądz płk. B. Romankiewicz wygłosił Słowo Boże, napełniając nasze serca wiarą i nadzieją.

Członkowie stowarzyszenia łamiąc się opłatkiem, złożyli sobie wzajemnie życzenia i podziękowania za współpracę. Po życzeniach był czas na poczęstunek oraz wspólne rozmowy dotyczące m.in. podsumowania ubiegłorocznej aktywności Stowarzyszenia, oraz nakreślenia kolejnych, ambitnych planów i zadań.

 W spotkaniu, któremu towarzyszyła miła, życzliwa atmosfera uczestniczyli członkowie SRL Zamojszczyzna oraz jego liczni, współpracujący sympatycy, w tym m.in. przedsiębiorcy,  przedstawiciele: wolnych zawodów, organizacji społecznych, samorządów lokalnych; mieszkańcy czterech powiatów Zamojszczyzny na której obszarze działa nasze Stowarzyszenie.

 Składając wszystkim serdeczne życzenia zdrowia, radości, nieustającej miłości oraz błogosławieństwa Bożego rozgrzaliśmy nasze serca i myśli, wzmocniliśmy wiarę, że razem łatwiej będzie nam pokonać wszelkie, także społeczne, problemy i trudności, że przed nami wciąż nowe horyzonty i skuteczna realizacja śmiałych planów,  a drogę nam oświetla Najjaśniejsza z gwiazd. 

Film: https://www.facebook.com/SRLZamojszczyzna/videos/648984586151655/